Святкування Дня прапора та Дня Незалежності України!

Дата: 27.08.2018 09:23
Кількість переглядів: 1135

23 та 24 серпня 2018 року Крупецька ОТГ святкувала День Незалежності України.
23 серпня в Крупецькому СБК відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України та Дня Прапора. Свято розпочалося яскравим флеш-мобом, який підготував Крупецький ліцей. Сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович усіх привітав зі святом та з нагоди Дня Незалежності України вручив грамоти. Також дітям, які приймали участь у конкурсі « Патріотичний малюнок» вручив подяки та подарунки за чудові роботи.
На святі лунали патріотичні пісні у виконанні художніх колективів Крупецького СБК, Колом′євського СК, Полянського СК. Гостями на святі були колективи з Лисичанського НВК, які додали колорит святі українськими танцями.
24 серпня о9:00год ранку відбувся футбольний турнір на Полянській арені. Участь брала команда « Терен» із с.Крупець та команда із с.Полянь. Де перемогу здобула команда «Терен».
Святковий концерт до Дня Незалежності України розпочався о18:00 год у приміщенні Полянського СК. Сільський голова Михалюк В.А. разом із старостами Шатковським К.В. та Лучанським І. В. привітали зі святом усіх присутніх на святі. Художня самодіяльність виконувала гарні пісні та читали патріотичні вірші. Колектив ВІА «Форманта» із Крупецького СБК подарував присутнім на святі гарний настрій своїм виконанням чарівних пісень.
Святкування Дня Незалежності України у Крупецькій ОТГ залишило тільки приємні спогади та гарний настрій.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора