Засуджений за корупційний злочин

Дата: 19.06.2019 16:05
Кількість переглядів: 459

У серпні минулого року за процесуального керівництва Шепетівськоїмісцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю. Фото без опису

 

Намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за злочин проти власності, правопорушник запропонував заступнику начальника слідчого відділу Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області неправомірну вигоду.

 

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та за вказаним фактом на підставі рапорту поліцейського розпочато кримінальне провадження.

 

Під час передачі коштів, громадянина, який таким чином намагався уникнути відповідальності, викрито, а грошові кошти в сумі 2 тис грн вилучено.

 

Стороною обвинувачення у суді доведено вину особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище), ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з насильством, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 296 (хуліганство, пов’язане з опором іншим громадянам) КК України.

 

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Базан, засудженому призначено покарання у виді 4 років 1 місяця позбавлення волі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора