Депутати Крупецької сільської ради виступили проти формули Штайнмаєра

Дата: 08.10.2019 13:26
Кількість переглядів: 1113

Фото без описуСьогодні, 8 жовтня, згідно розпорядження сільського голови Валерія Михалюка, відбулась позачергова сесія Крупецької сільської ради. На її розгляд було винесено питання «Про звернення депутатів Крупецької сільської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра».  Фото без опису“За” проголосували всі присутні депутати — їх на сесії було зареєстровано 13.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

 

Додаток

до рішення ХХVІІ (позачергової)

сесії Крупецької сільської ради

VIІ скликання від  08.10.2019 року №1

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Крупецької сільської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра»

 

Ми, депутати Крупецької  сільської ради, від імені наших виборців категорично проти плану реалізувати так звану формулу Штайнмаєра, за якою відповідно до Мінських угод запроваджується особливий статус Донбасу.

Вважаємо це відвертою капітуляцією, бо за Законом України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»:

  • московським окупантам та їхнім пособникам-терористам гарантується амністія (ст. 3);
  • узаконюється режим сприяння для російської мови і знищення української мови (ст. 4);
  • надається імунітет депутатам, «обраним» під контролем терористів (ч. 2 ст. 5);
  • терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», підпорядкованою виключно місцевій владі, яку, дуже ймовірно, буде обрано з колишніх ватажків загонів бойовиків (ч. 3 ст. 5, ст. 9);
  • Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини окремих районів Донбасу з регіонами Росії, чим, по суті, визнається сам факт відсутності реального кордону з РФ (ст. 8);
  • у державному бюджеті України щороку передбачаються захищені видатки на державну підтримку соціально-економічного розвитку ОРДЛО, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Введення в дію закону про особливий статус Донбасу – це однозначний сигнал усім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу» і диктувати Україні свою волю. Це однозначний сигнал світові, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом. Це прямий шлях до остаточної дезінтеграції України, це продовження війни на покоління й покоління з метою знищення нашої держави.

Враховуючи викладене, ми, депутати Крупецької сільcької ради вимагаємо:

За жодних умов не допустити надання особливого статусу окупованим територіям ні за так званою формулою Штайнмаєра, ні шляхом внесення змін до законодавства України.

Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації, відновлення кордонів замість лінії розмежування, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

У разі подальшого загострення запровадити реальний, а не «фейковий», як у грудні 2018 року, воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з РФ та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

Домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї у Меморандумі про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, укладеного 05 грудня 1994 року.

Відведення сил і засобів Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішній справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях вважаємо неприпустимим, оскільки становитиме загрозу для  незалежностісуверенітету та цілісності існуючих кордонів України;

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора