Визначено місце здійснення церемонії освячення води, купання людей на території Крупецької ОТГ

Дата: 16.01.2020 11:09
Кількість переглядів: 2099

Шановні жителі та гості громади! Рішенням виконавчого комітету Крупецької сільської ради визначено місце здійснення церемонії, освячення води, купання людей під час святкування Водохреща Христового на  території Крупецької ОТГ: Джерело Покрови Пресвятої Богородиці в с. Полянь.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на воді .  Пам'ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.

  • Перед купанням бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді незагартованих людей може спричинити до загального переохолодження організму та "холодового" шоку.
  • Рекомендуємо усім, хто планує омиватися в холодній воді, перед зануренням в ополонку розігрівати тіло, занурюватися лише по шию, не замочуючи голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. 
  • Перебувати в ополонці можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо.
  • Якщо з вами дитина, то уважно слідкуйте за нею під час занурення в ополонку.
  • При виході з води не слід триматися безпосередньо за металеві поручні, можна використовувати сухий рушник.
  • Після виходу з води, необхідно добре розтерти тіло сухим рушником, одягнутися, виконати декілька інтенсивних фізичних вправ, випити гарячого чаю. 
  • Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично заборонено"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора