Крупецька громада

Хмельницька область, Шепетівський район

Інформація про результати діяльності Шепетівської місцевої прокуратури

Дата: 04.02.2020 13:27
Кількість переглядів: 310

Інформація про результати діяльності Шепетівської місцевої прокуратури

з місцем дислокації у м.Славута щодо особистого прийому громадян, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації

у 2019 році

         Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.  Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2021

        Статтею 1 Закону України «Про звернення громадян» встановлено, що        громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

        Розгляд звернень і запитів та особистий прийом громадян в органах прокуратури здійснюється на принципах законності, об’єктивності, всебічності, неупередженості, своєчасності, недопущення дискримінації за будь-якими ознаками, заборони переслідування за подання звернення, неухильного дотримання вимог професійної етики та поведінки прокурорів.  

       У Шепетівській місцевій прокуратурі створені усі необхідні умови для своєчасного прийому, реєстрації та розгляду звернень громадян.

        Упродовж 2019 року на розгляд Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у місті Славута надійшло 143 звернення громадян, що на 9% менше, ніж у 2018 році (157).

        Із загальної кількості звернень 58 – вирішено, що складає 41% від загальної кількості звернень та 81 звернення відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» направлено за належністю  (для розгляду по суті) до інших відомств.

Із 58 розглянутих звернень, 43 з питань досудового розслідування, що становить 74% .

          З числа звернень, що надійшли до прокуратури за вказаний період, в порядку ст.5 Закону України «Про звернення громадян» звернення заявникам не поверталися, без розгляду не залишалися.

Крім того, оперативними працівниками місцевої прокуратури на особистому прийомі прийнято 89 громадян.

 

Прокурор Шепетівської

місцевої прокуратури                                                 Т.Бондарук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора