Оголошення
Дата: 23.03.2020 14:27
Кількість переглядів: 673
Керівникам об’єктів загального користування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Крупецької сільської ради та населенню Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405030/2cfde393b425bf71be19b164b550e6cf.jpg)
Доводимо до вашого відома та виконання рішення виконавчого комітету:
- від 17 березня 2020 року № 16 «Про запобігання поширенню на території Крупецької сільської ОТГ коронавірусу COVID-19»;
- від 23 березня 2020 року № 30 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Крупецької сільської об’єднаної територіальної громади та про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Крупецької ОТГ короновірусу COVID-19».
« повернутися