СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВОМ НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ

Дата: 25.06.2021 11:30
Кількість переглядів: 500

СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВОМ НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ!

     Якщо в 2020 році Ви сплачували за  своє навчання чи членів сім’ї першого ступеня споріднення,  перераховували страхові платежі та пенсійні внески до страхових організацій та недержавних пенсійних фондів, оплачували допоміжні репродуктивні послуги - Ви маєте право на  податкову знижку.

      Для цього до  31 грудня 2021 року необхідно подати до Славутської ДПІ Декларацію про майновий стан та доходи за 2020 рік з Додатком №3. Декларацію можна подати не відвідуючи податкову інспекцію через Електронний кабінет платника податків (https://cabinet.tax.gov.ua)

     Декларація подається до ДПІ за місцем прописки громадянина.Фото без опису

     Обов’язковою умовою  для повернення частини витрачених коштів  є отримання претендентом на знижку офіційної заробітної плати та сплати ПДФО в 2020 році та наявність документів, якими підтверджуються витрати. Із суми понесених виртат може бути відшкодовано 18 відсотків, але в межах сплаченого податку на доходи фізичних осіб в 2020 році.

       Всю необхідну інформацію щодо подання Декларації можна отримати в Славутській ДПІ за адресою  м. Славута, вул. Козацька, 26, кабінет № 102 та кабінет 104 або  зателефонувавши за такими номерами : 7-05-26.

 

 

Славутська ДПІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора