Крупецька громада
Хмельницька область, Шепетівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-семінар на тему: «Забезпечення права на безоплатну правову допомогу у громадах Хмельниччини»

Дата: 19.10.2021 13:33
Кількість переглядів: 729

Хмельницьке РВ АМУ провело семінар для фахівців місцевих рад

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-семінар на тему:

«Забезпечення права на безоплатну правову допомогу у громадах Хмельниччини».

Захід відбувся у рамках співпраці передбаченої підписаним між АМУ та Координаційним центром з надання правової допомоги при Міністерстві юстиції Меморандумом.Фото без опису

У вітальному слові т.в.о. виконавчого директора Хмельницького РВ АМУ Тетяна Крупа наголосила, що сьогодні на плечах місцевого самоврядування є чимало важливих та невластивих для ОМС функцій. Асоціація міст України відстоює інтереси громад та намагається надавати всебічну допомогу у зміцненні фінансової спроможності громад, відстоюючи збільшення відсотка ПДФО для місцевих бюджетів, правовий захист громад та багато іншого.

«На жаль не у всіх громад є можливість утримувати потужні юридичні служби. Тому для нас співпраця із системою надання безоплатної правої допомоги – це можливість отримати доступ до професійних інструментів та кращих практик. Зокрема, у організації спільних просвітницьких заходів. Тож сподіваємось, що захід буде корисним та змістовним» - підкреслила Тетяна Крупа.

Модераторами заходу стали: Наталя Стьопіна, директорка Хмельницького регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги в Хмельницькій області;

Григорій Гоцький, директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.Фото без опису

Під час семінару спікери розкрили такі теми:

Безоплатна правова допомога:

- поняття та види безоплатної правової допомоги;

- суб’єкти надання безоплатної правової допомоги;

- суб’єкти права на БПД;

- порядок надання БПД у кримінальних провадженнях;

- надання БПД у цивільних та адміністративних справах;

- правопросвітництво в діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення:

- відновний підхід до здійснення правосуддя;

- принципи відновного правосуддя;

- учасники проекту та умови застосування;

- порядок реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

 

Також представники регіонального та місцевого центрів запросили громади до об’єднання зусиль та закликали підписувати меморандуми про співпрацю, щоб отримати увесь спектр допомоги та продуктивно працювати у кожній конкретній громаді області.

 

Запис онлайн-семінару можна переглянути у розділі "Відео" на сторінці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України у мережі Фейсбук.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора