ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Фото без описуБацан Юрій Володимирович народився  19 серпня 1981року в селі Колом'є Славутського району Хмельницької області. З першого по восьмий клас навчався в Нетішинській школі №1, навчання продовжив в Полянській школі I-III ступенів до 1998 року. Зростав  вихованим, ввічливим та порядним хлопцем.

Після школи навчався в Полонському  профтехучилищі №35, яке закінчив у 1999 році. Вишу освіту  отримав у Хмельницькому національному університеті за напрямком «Комп’ютерні науки», після закінчення проходив строкову службу.

Працював водієм, охоронцем на Хмельницькій АЕС, на АТ «Подільський цемент», займався підприємницькою діяльністю. З 2014року Юрій мешкав разом  із сім’єю у селі Маків, що на Кам'янеччині .

У 2021році підписав контракт зі Збройними силами України, службу проходив у  військовій частині А2641 м. Кам'янець - Подільський. Спочатку Юрій був водієм у навчально - тренувальному центрі, а вже після повномасштабного вторгнення РФ мав велике бажання боронити Україну разом з побратимами на передовій: Первомайськ,  Ізюм. 

Юрій - батько трьох дітей, мріяв додому повернутись з Перемогою. Та не судилося дожити до цього радісного дня. 28 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання  на Харківщині  військовослужбовець Бацан Юрій Володимирович загинув. Окупанти забрали у матері сина, в дружини – чоловіка, в трьох дітей – батька.  У підрозділі, де служив Юрій, згадують його як справжнього фахівця, сміливого та відважного захисника, людину  безстрашну, у то й же час доброзичливу й веселу. Він був добрим татом та люблячим чоловіком.

Похований на кладовищі с. Колом'є, Шепетівського району, Хмельницької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора