ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Фото без опису

Народився 29 березня 1995року в селі Крупець Славутського р-н  Хмельницької області.

Після закінчення школи, з 2012 – 2016 роки навчався в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де здобув кваліфікацію фахівець з протипожежної безпеки.

З 2015 – 2017 роки працював у Львівському комунальному підприємстві «Муніципальна дружина» охоронником відділу охорони громадського порядку  Шевченківського району  та навчався на військовій кафедрі у Львівській Академії Сухопутних військ.

З 15 червня  2017 року по 27грудня 2018 року проходив військову службу в лавах Збройних сил України, де був звільнений в запас з військовим званням – лейтенант.  

З  1 січня 2019 року заключив контракт з Львівською пожежною військовою частиною, де проходив службу в Одесі, Тернополі, Львові та Василькові.

 18 липня 2023року наказом головнокомандувача Збройних Сил України був призначений заступником командира механізованої роти механізованого батальйону військової частини.

Загинув 27 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання, виконуючи обов’язок військової служби та захищаючи Батьківщину на запоріжському напрямку біля населеного пункту Роботино.

Нагороджений чотирма державними нагородами.

Без сина залишилися батьки, сестра без брата.

Похований на кладовищі села Крупець.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора