A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Крупецька громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Склад постійних комісій сільської ради

1. Постійна комісія з питань прав людини , законності , депутатської діяльності , етики та регламенту :

  • Голова постійної комісії – Кравчук Любов Іванівна , депутат від виборчого округу № 3.
  • Член постійної комісії – Альтман Юрій Володимирович , депутат від виборчого округу № 8.
  • Член постійної комісії – Жубінський Федір Володимирович , депутат від виборчого округу № 6.
  • Член постійної комісії – Лучанський Віталій Ігорович , депутат від виборчого округу № 6.
  • Член постійної комісії – Ріпа Наталія Сергіївна , депутат від виборчого округу № 1.
  • Член постійної комісії – Немец Володимир Миколайович , депутат від виборчого округу № 7

2. Постійна комісія з питань фінансів , бюджету, планування,соціально- економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва :

  • Голова постійної комісії – Бережна Тетяна Миколаївна , депутат від виборчого округу № 2.
  • Член постійної комісії – Муравська Наталія Миколаївна, депутат від виборчого округу № 1.
  • Член постійної комісії – Зубова Жанна Олександрівна , депутат від виборчого округу № 2.
  • Член постійної комісії – Самчук Василь Маркович , депутат від виборчого округу № 5.
  • Член постійної комісії – Ольховський Олександр Петрович , депутат від виборчого округу № 3.

3. Постійна комісія з питань земельних відносин , природокористування , планування території , будівництва , архітектури , охорони памяток , історичного середовища та благоустрою:

  • Голова постійної комісії – Денисюк Тетяна Володимирівна , депутат від виборчого округу № 2.
  • Член постійної комісії – Демянчук Наталія Миколаївна , депутат від виборчого округу № 4.
  • Член постійної комісії – Вождєва Ніна Миколаївна , депута від виборчого округу №6.
  • Член постійної комісії – Дячук Максим Олегович , депутат від виборчого округу № 4.
  • Член постійної комісії – Коваленко Микола Олександрович , депутат від виборчого округу № 20.

4. Постійна комісія з питань комунальної власності , житлово – комунального господарства , енергозбереження та транспорту та інфраструктури:

  • Голова постійної комісії – Качаровський Микола Генадійович , депутат від виборчого округу № 8 .
  • Член постійної комісії – Мовчанюк Тетяна Василівна , депутат від виборчого округу № 1.
  • Член постійної комісії – Сосонюк Катерина Віталіївна , депутат від виборчого округу № 2.
  • Член постійної комісії - Ковалінська Наталія Володимирівна, депутат від виборчого округу №4.
  • Член постійної комісії - Базан Любов Михайлівна, депутат від виборчого округу № 5.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь