Мисан Сергій Миколайович

Фото без описуМисан Сергій Миколайович

Народився Мисан Сергій Миколайович 11 лютого 1979року у Київській області місті Буча. Після народження сина сім'я переїхала до батьків у село Колом'є. Навчався з 1986 року по 1997рік в Полянській сільській школі де закінчив 9класів. Сергій ріс працьовитою дитиною любив спорт, уроки фізкультури та праці.

Після закінчення школи пішов працювати в колгосп ім."Куйбишева", а згодом працював в СФГ "Крупець" – різноробочим. Проживав в цивільному шлюбі, та виховували дітей дружини.

Життя прожив Сергій коротке, але не просте, прийшлося працювати і в лісі вальщиком дерев, і в столиці на м'ясокомбінаті, він брався за різну роботу, яка приносила дохід в родину.

Працьовитий, дружній, щирий, щедрий,так характеризують Сергія  друзі, колеги, побратими та односельчани.

7 вересня 2023року Мисан Сергій був призваний до  лав  Збройних сил України боронити Незалежність та цілісність нашої держави. Був навідником десантно - штурмової роти.

Загинув 24 січня  2024 року під час виконання бойового завдання, виконуючи обов’язок військової служби та захищаючи Батьківщину на Харківському напрямку біля населеного пункту Періянська.

Похований на Колом’євському  кладовищі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора