ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Фото без описуГіпс Сергій Євгенович народився 7 серпня 1964 року у селі Стригани. Довгий час проживав на Житомирщині, але у 2017 році повернувся до рідної домівки.

Він був одним із тих, кому долею судилося захищати Батьківщину. Жив скромно, як і тисячі інших захисників, нічим особливо не вирізнявся серед односельців і говорити про війну не любив… Жив самотньо. Мав двох двоюрідних сестер, яких завжди вважав рідними. Одруженим не був.

Навесні 2015 року він із власної волі прийшов  до військкомату, його призвали у 4-ту хвилю мобілізації у військову частину А 3317 міста Житомира у 148 окремий гаубичний самохідний артилерійський дивізіон.  24 березня разом із іншими військовими прибув на Житомирський полігон повітряно-десантних військ. Навчання проходив у 25 Дніпропетровській бригаді. Гіпс Сергій Євгенович був на посаді старшого механіка водія 1 взводу 3 батареї. Прослужив понад півтора року. Воював до 2016 року та був демобілізований.

Удруге вже Славутським ОМВК чоловік був призваний 22 червня 2017 року в ту саму військову частину.

Двічі він повертався до ведення бойових дій, але долею судилося померти на малій батьківщині, на мирній землі – у рідному селі Стригани  від підступної хвороби 10 травня 2019 року. Похований на кладовищі в с. Стригани, Шепетівського району, Хмельницької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора