Субсидії по-новому

Дата: 08.12.2022 14:19
Кількість переглядів: 159

УВАГА!

Для надання якісних послуг з призначення та виплати житлових субсидій та пільг мешканцям Хмельницької області, усім постачальникам (надавачам) комунальних послуг, а саме: виконавцям комунальних послуг, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків необхідно до 01.01.2023 зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), (п.6. постанова Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

 Для реєстрації на вебпорталі, як надавач житлово-комунальних послуг, необхідно надати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів відповідальних осіб, які будуть здійснювати опрацювання інформації необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг.

 Сертифікати можна надіслати на електронну адресу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області: [email protected]

 Після реєстрації сертифікату в програмних комплексах Пенсійного фонду України, посадовій особі буде наданий доступ до особистого кабінету надавача послуг на вебпорталі Пенсійного фонду України.

 Інформаційні матеріали щодо роботи в кабінеті надавача послуг на вебпорталі розміщено за посиланням http://surl.li/dxzjt

 Телефон для довідок: +380 (382) 75-27-40.

ГУ ПФУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора