Крупецька громада
Хмельницька область, Шепетівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення Про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Крупецької сільської ради «Про порядок передачі в оренду комунального майна Крупецької сільської територіальної громади»

Дата: 04.01.2021 11:50
Кількість переглядів: 417

Проєкт рішення Крупецької сільської ради «Про порядок передачі в оренду комунального майна Крупецької сільської територіальної громади» розроблено Крупецькою сільською радою.

Проєкт рішення Крупецької сільської ради розроблено з метою приведення регуляторної бази у відповідність до вимог статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».  Проєктом регуляторного акта передбачається прийняття єдиного нормативно-правового акта, що відповідатиме нормам чинного законодавства та регулюватиме питання передачі майна Крупецької сільської територіальної громади в оренду та діятиме на всій її території.

Проєкт регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 13 січня 2021 року на офіційному веб-сайті Крупецької сільської ради: https://krupetskaotg.gov.ua/ у розділі: «Регуляторна політика» - «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до цього проекту надаються до Крупецької сільської ради та її виконавчого комітету за адресою: Хмельницька область, с. Крупець, вул. Б.Хмельницького, 106, каб. № 1 (загальний відділ) або на електронну пошту -  info@krupetskaotg.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються до 13 лютого 2021 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора