Інформація щодо отримання компенсації власникам жилих приміщень,які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану

Дата: 08.04.2022 10:09
Кількість переглядів: 328

Компенсація надається фізичним особам – громадянам  України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях переселенців, які після введення воєнного стану перемістилися з Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Київ, і не є отримувачами щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП.

Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів (з 1 по 5 число місяця) з дня закінчення звітного місяця подає заяву встановленого зразка.

Заяви для отримання компенсація за квітень місяць необхідно подати з 01 по 05 травня 2022 року до ЦНАПу Крупецької сільської ради, за адресою с.Крупець, вул.Незалежності, 51А.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора