STAND FOR UKRAINIAN BUSINESS "ПІДТРИМУЄМО УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС"

Дата: 04.05.2022 10:10
Кількість переглядів: 199

Фото без опису

Ініціатива Stand for Ukrainian Business реалізується Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в рамках програми "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

На цьому етапі ініціативи плануємо:

  • Сприяти підприємцям у доступі до інформації та програм підтримки бізнесу.
  • Сприяти підприємцям у ділових контактах (постачальників, клієнтів, партнерів, людей та організацій, що можуть покрити поточну потребу).
  • Аналізувати реальні потреби МСБ з метою подальшого залучення міжнародних ресурсів для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва.

До ініціативи залучено більше 20 експертів з 11 організацій з різних регіонів України, що входять до Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу.

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню Європейського Союзу та уряду Німеччини і технічній підтримці GIZ.

 

Детальна інформація за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/stand-for-ukrainian-business-pidtrymuemo-ukrajinskyj-biznes-20220428651.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора