Опитування стану та потреб українського бізнесу

Дата: 06.06.2022 14:55
Кількість переглядів: 247

Фото без опису

Центр розвитку інновацій (https://cid.center/), Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group (https://advanter.ua/) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України (https://business.diia.gov.ua/economic-recovery) проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.

 
        Запрошуємо власників та топ-менеджерів дати оцінку стану й потреб українського бізнесу до та після повномасштабної війни та вплинути на розробку ефективного плану дій та механізмів відновлення розвитку підприємництва, МСБ, експорту, як на рівні територіальних громад, регіонів, окремих секторів/кластерів, фінансово-кредитного сектору, так і на національному рівні. 


        Для цього просимо заповнити анкету до 10.06.2022 року включно. Також долучайте до дослідження дружні Вам бізнеси та спільноти/кластери.
 
        Опрацьовані результати опитування будуть надіслані всім учасникам та відповідним органам державної влади, робочим групам й донорським організаціям.

 

Анкету для заповнення  Ви знайдете за посиланням: - https://forms.gle/KTwT8YXtXQPsFC1o8 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора