Пройдіть навчання з підприємництва та отримайте нові знання і навички ведення бізнесу

Дата: 01.08.2022 15:40
Кількість переглядів: 2055

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, продовжує безоплатне навчання для майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес».

 

Графік проведення тренінгів:

15-17 серпня, м. Хмельницький

20-22 серпня, м. Івано-Франківськ

 

Якщо ви розмірковуєте з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал або потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці - подавайте заявку на участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес» у своєму місті та отримайте знання та навички ведення бізнесу.

 

Дедлайн: 12 серпня 2022р.

 

Програма навчального триденного тренінгу включає?такі теми:

• пошук бізнес-ідеї

• маркетинговий план

• кадрове забезпечення

• організація та управління

• розрахунок собівартості

• фінансове планування

• стартовий капітал для вашого бізнесу

• написання бізнес-плану

 

Обирайте дату навчання, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи та сприяйте відновленню економіки України разом!

Відібрані учасники?отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються.

 

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора