Конференції для підтримки підприємців та підприємств, потерпілих внаслідок війни

Дата: 28.03.2023 10:15
Кількість переглядів: 106

Шановні колеги!

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) разом з Благодійним фондом «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії» висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 30 березня 2023 року (четвер) планується проведення Конференції для підтримки підприємців та підприємств, потерпілих внаслідок війни на тему: «Перспективи захисту прав українських підприємців та підприємств на відшкодування шкоди, завданої внаслідок розв'язання і ведення агресивної війни росії проти України» за участі представників експертів проєкту «Юридичні Сили України».

Для розгляду та обговорення пропонуються такі питання:

• Як українському бізнесу реалізувати своє право вимоги про відшкодування шкоди до агресора та його пособників?

• Чому важливий статус потерпілого в умовах ведення агресивної війни рф проти України для підприємців та підприємств.

• Алгоритм дій для отримання статусу потерпілого.

• Особливості обrрунтування правової позиції потерпілого 1 права вимоги (кредитора) до агресора та його пособників.

• Судові експертизи, необхідні для обrрунтування права вимоги.

• Чому звернення до національних судів є більш актуальними, ніж до міжнародних?

• Чи вплине прийняття нового Закону від 23.02.2023р. ІХ-2923 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» на відновлення прав українського бізнесу?

• Формування першочергових завдань для адвокації інтересів підприємців та підприємств, як потерпілих внаслідок війни, в органах центральної влади України та на міжнародному рівні. Конференція відбудеться у форматі online (Zoom). Початок о 12.00, орієнтована тривалість - 2 години.

Посилання для приєднання (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на e-mail, вказаний під час попередньої реєстрації, яка здійснюється за посиланням: https://forms.gle/O3pseWpxz5DXBv8Z8

Запрошуємо Вас до участі!

Контакти для отримання довідкової інформації:

тел. моб. +38 0954188050, e-mail: lpg.human.rights@gmail.com Наталія Целовальніченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора