Змінили прізвище чи адресу проживання - зверніться до податкової

Дата: 29.03.2023 13:05
Кількість переглядів: 93

Фото без опису      Славутська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує мешканцям громади, що у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо) фізичній особі необхідно протягом місяця з моменту виникнення змін подати Заяву за формою № 5ДР до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи, або до будь-якого податкового органу якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.

          Для заповнення Заяви за формою № 5ДР використовуються дані паспорта та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

          Якщо в паспорті відсутня інформація про реєстрацію місця проживання /перебування особи або така інформація внесена до безконтактного електронного носія - необхідно пред’явити документ (довідку) про реєстрацію місця проживання /перебування.

           Слід зазначити, що картка платника податків, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків видається за умови пред’явлення податковому органу, до якого подавалась Заява за формою № 5ДР, паспорта з відміткою про місце реєстрації та, у разі необхідності, документа (довідки) про реєстрацію місця проживання/перебування.

            При наявності електронного цифрового підпису подати Заяву можливо не відвідуючи орган ДПС, а скориставшись електронним сервісом «Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків» засобами ІТС «Електронний кабінет».

             Внесення достовірної інформації щодо фізичної особи до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків запорука вчасного отримання листів та повідомлень від контролюючого органу, а відповідно і своєчасного виконання обов’язку щодо сплати податків та уникнення штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату.

Телефони для довідок: 70526, 70215, 71295

Славутська ДПІ ГУ ДПС

у Хмельницькій області

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора