Про можливості електронних сервісів Електронного кабінету платника.

Дата: 14.12.2023 15:42
Кількість переглядів: 43

Про можливості  електронних сервісів  Електронного кабінету платника.

Славутська ДПІ вкотре нагадує платникам податків про зручність та переваги користування електронними сервісами ДПС України.

Понад 130 електронних сервісів Електронного кабінету забезпечують можливість реалізації платниками податків прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

Функціонал  Електронного кабінету постійно доповнюється новими можливостями відповідно до потреб платників податків та законодавчих змін.

Для зручності платників податків також запроваджено  безкоштовний мобільний застосунок "Моя податкова", який з вересня 2023 року вже працює. У листопаді мобільний застосунок оновлено та доповнено новими сервісами відповідно до потреб платників.

 Сервіси мобільного  застосунку, крім можливості подання податкової звітності, безкоштовної реєстрації програмних реєстраторів розрахункових операцій, надають можливості:

- отримання інформації про адресу реєстрації, об'єкти оподаткування, борг та отриманні податкові повідомлення-рішення;

- направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів та отримання відомостей про суми виплачених доходів;

- подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (в тому числі на отримання податкової знижки);

- перегляд інформації про стан розрахунків з бюджетом;

- можливість сплатити податки з використанням платіжних систем;

- отримання інформації про обов'язок сплатити суму грошового зобов'язання відповідно до податкових повідомлень-рішень та їх сплатити;

- отримання інформації про результати обробки документів;

 доступу до Реєстру платників ПДВ, Реєстру платників  єдиного податку та інших реєстрів;

-  пошуку фіскального чека  та марки акцизного податку без проходження електронної ідентифікації;

- подання Облікової картки фізичної особи-платника податків (Форма 1-ДР) та Заяви на внесення змін до ДРФО (Форма 5-ДР);

- подання заяви до реєстру волонтерів;

- отримання  повідомлень від контролюючого органу.

  Для отримання повної інформації про функціональні можливості Електронного кабінету та набуття навиків користувача електронними сервісами    на  вебпорталі ДПС у розділі "Онлайн-навчання" (https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/e-kabinet/) можливо ознайомитись з розміщеними презентаційними та інформаційними матеріалами стосовно можливостей Електронного кабінету.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора