II туристично-економічний форум "Туризм в Україні: вимоги сьогодення" 24-25 травня 2024

Дата: 08.05.2024 14:24
Кількість переглядів: 73

24-25 травня в м. Умань відбудеться ІІ Туристично-економічний форум з міжнародною участю «Туризм в Україні: вимоги сьогодення». Запрошуємо до участі всіх, хто зацікавлений у розвитку туризму та підтримці економіки нашої країни. 

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА

Адреса: (з міркувань безпеки буде надіслана згодом на електронну пошту)

Мета форуму: обговорення актуальних проблем,  нових ідей та шляхів розвитку туризму в Україні в умовах сьогодення; підтримка малого та середнього бізнесу в сфері агротуризму; створення платформи для спілкування, обміну кращими практиками розвитку туризму в час війни та побудови партнерства.

Серед тем, які будуть обговорюватися — розвиток сталого туризму, безбар’єрність та інклюзивний підхід в туризмі, маркетинг територій туристичних дестинацій, хто і як заробляє на туризмі, перспективи розвитку кластерної моделі розвитку туристичних дестинацій на прикладі кластера «Шляхами Трипільської Праматері».

Учасники форуму: 

  • спікери та експерти регіонального розвитку та розвитку туризму в Україні;

  • представники державного агентства розвитку туризму в Україні;

  • представники ОМС;

  • представники бізнесу та ВПО, котрі впровадили підприємництво або ж розширили його під час війни;

  • туроператори та турагенти, представники туристичного сектору з усіх областей України; 

  • журналісти та блогери; 

  • представники українських і міжнародних донорських організацій;

  • представники закладів вищої освіти, що готують спеціалістів у сфері туризму, готельно-ресторанної справи, краєзнавства, реабілітації, медицини, психології, мистецтва тощо.

В рамках туристично-економічного форуму відбуватимуться панельні дискусії, нетворкінг, обмін досвідом, презентація туристичного потенціалу регіону. Планується проведення промотуру – екскурсії туристичними маршрутами агротуристичного кластера «Шляхами Трипільської Праматері».

https://forms.gle/AEv5GzbzqqBEVCJn8


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора